E-Postamız
info@operagrup.com
Çalışma Saatlerimiz
Pzt - Cum : 09:00|18:00

Hakkımızda

2013 yılında Ankara’da kurulan Proje Alternatif Işık Ve Ses Sistemleri olarak projelerinizin ana kalemleri sayılabilecek Profesyonel seslendirme sistemleri, Sahne ışıklandırma sistemleri, Görüntü sistemleri, Cctv sistemleri, yangın algılama ve acil anons sistemleri çalışmalarını 10 yıllık tecrübeye sahip personellerimizle profesyonel bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Firmamız 2022 yılı sonunda Unvan değişikliğine giderek  OPERA ŞİRKETLER GRUBU çatısı altında OPERA IŞIK VE SES SİSTEMLERİ olarak ticaret hayatına devam etmektedir.

Çalışma şeklimizle fark yaratıyoruz!

Önce sizi dinliyor, isteğiniz doğrultusunda projenizin ihtiyacı olan doğru çözümü, uygun maliyetle sizlere sunuyoruz. Zamanınızın değerli olduğunun farkındayız ve söz verdiğimiz zamanda işimize başlıyor, çalışmamız için gerekli bilgi ve birikimlerimiz eşliğinde gereksiz zaman kayıplarını da önlüyoruz. İşleri büyük / küçük diye ayırt etmeden güler yüzle yapıyoruz. Yaptığımız işlerin arkasında duruyor, montaj sonrası sorularınızı yanıtlıyor, gerektiğinde müdahale ederek mağdur olmanızı önlüyor, mutlu müşteriler yaratmak için çalışıyoruz.

Biliyoruz ki  başarı yapılan iş sayısında değil hakkıyla yapılan iş sonucu memnun müşterilerimizin bizi tavsiye etmesidir.

Bunun için ise eksiksiz teslim edilmiş kurulumu ve kalitesi ise isim yapmış distribitörü olduğumuz pek çok marka ile gerçekleştirmiş olduğumuz biten projelerimiz en büyük referanslarımızdır.